TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Moj Dibrane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Dibrane" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Moj Dibrane".