TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Ta Pata Thene
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Pata Thene" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 6 Tetor 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Ta Pata Thene".