TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Veç Mos Thuaj Se S'te Du
Lyrics
(Feat. Burbuqe Cuni)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veç Mos Thuaj Se S'te Du" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 12 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Veç Mos Thuaj Se S'te Du", në bashkëpunim me Burbuqe Cunin.