TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Te Mendoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Mendoj" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Te Mendoj".