Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Qukiqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: ilahi

Naim Qukiqi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 11 Prill 2017, Dona Spahiu & Naim Qukiqi publikojnë videoklipin "Larg Je".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

3


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet