Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naldi, Marjus, Aleks & Tefik Manaj - Trauma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti cfarë kërkon prej meje meje
Xhdo ditë vetëm më leje leje
Zemra u ftof prej teje teje
Dashnin e re ti gjeje tani gjeje

Se ti m'ke bo me trauma na na na
Mirë po m'bën vec marjuana na na na
Xhdo gjë m'duket si prall na na na
Z'di kur po mbaron kjo drama na na


Naldi, Marjus, Aleks & Tefik Manaj - Trauma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trauma".
3. Video është e këngës "Trauma", por nuk këndohet nga Naldi, Marjus, Aleks & Tefik Manaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naldi Sefullahu:


Komente 0