Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naldi - Sa Shum Mashtrime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa here mundohem
Kujtimet me ty
Me i harru dicka
Nga brenda shpirtit
Niset mos me ma leju

Sa bukur me mashtroje
Dhe ne sy me shikoje
Si nuk e kuptova
Lojen qe ti bere
Ne kurthin tend une rash
Ti kurr sme paske dasht
Mos harro se shikon ai lart

Ku je ti sot
Ti qe shpirtin
Aq shum ma ke lendu
Ku je ti sot
Qe ndjenjat mi ke pervelu
Ku je ti sot qe non stop me thoje te du a e din sa shum me ke lendu

Ohh ohhh shpirt katile
Ohh ohhh ma bone me hile
Ohh ohhh ah sa shum mashtrime
Ohh ohhh e shkaterrove jeten time
Naldi Sefullahu
Publikimi: 17/02/2022
Muzika: Naldi Sefullahu
Teksti: Naldi Sefullahu
Mix&Master: Naldi
Bass: Naldi
Prod: Studio Production RsNaldi - Sa Shum Mashtrime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Mashtrime".
3. Video është e këngës "Sa Shum Mashtrime", por nuk këndohet nga Naldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naldi Sefullahu:


Komente 0