TEKSTESHQIP

Naldi
Sa Shum Mashtrime
Lyrics

Sa here mundohem
Kujtimet me ty
Me i harru dicka
Nga brenda shpirtit
Niset mos me ma leju

Sa bukur me mashtroje
Dhe ne sy me shikoje
Si nuk e kuptova
Lojen qe ti bere
Ne kurthin tend une rash
Ti kurr sme paske dasht
Mos harro se shikon ai lart

Ku je ti sot
Ti qe shpirtin
Aq shum ma ke lendu
Ku je ti sot
Qe ndjenjat mi ke pervelu
Ku je ti sot qe non stop me thoje te du a e din sa shum me ke lendu

Ohh ohhh shpirt katile
Ohh ohhh ma bone me hile
Ohh ohhh ah sa shum mashtrime
Ohh ohhh e shkaterrove jeten time