A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nasty
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Nasty është këngëtar i njohur. Më datë 23 Janar 2012, Nasty publikon videoklipin "Baby", në bashkëpunim me Dossty & Diedon.

Më datë 7 Mars 2014, Diedon publikon videoklipin "Hey Ti", në bashkëpunim me Nasty.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019