Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazim Gagica - Kthehu Me Legjendën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me erdhe ne mengjes si enderr e bardhe
Dhe lindi ngrohtesia e perflakur zjarre
Kete drite te kuqe shpirti askush nuk e di
Veq henes ne qiell spirti im dhe ti

Ref.
Dhe ne iksha ksaj bote zemrat kush snaj ndan
Buzet tua te ngrohta te dehur me mbajne
Dhe snjoh me veten time shpirti im je ti
Kthehu me legjendat e shtrejta dashuri /2


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/06/2003
Festivali: VFM 2003


Më Shumë Këngë Nga Nazim Gagica:


Komente 0


Nazim Gagica - Kthehu Me Legjendën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Me Legjendën".
3. Video është e këngës "Kthehu Me Legjendën", por nuk këndohet nga Nazim Gagica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.