Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nazmi Makreshi - Casino
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Casino".
3. Video është e këngës "Casino", por nuk këndohet nga Nazmi Makreshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Nazmi Makreshi - Casino Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Whisky Cola"

Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T22:06:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Casino" kënduar nga Nazmi Makreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Bujupi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

geboren in na gegend ohne geld und charitee,
alles geht um parra und money,
ja ich habe jede klasse dieses Lebens schon gesehen,
ghettos aber auch die Koryphäe

hing mit den Jungs in ecken bis zum Sound of tha police,
laufen, laufen, laufen oder schieß,
so viele meiner freunde sind im bau den es ging schief,
wenn Gott will hast du es verdient,

ayayayay,
es war nicht leicht, war nicht leicht, war nicht leicht hier im ghetto
ayayayay,
und werd ich reich, werd ich reich, wird es zeit für die Rettung,
ayayayay,
es war nicht leicht, war nicht leicht, war nicht leicht hier im ghetto
ayayayay,
und werd ich reich, wird es zeit für die Rettung,

so leben wie Pacino, cino, cino, cino, cino,
auf risiko casino, sino, sino, sino, sino,
geborener bandied, dido, dido, dido, dido,
denn wir jagen die mio, mio, mio, mio, mio,
leben ist wie Casino, Casino,
keiner gibt dir eine wahl,
leben ist wie Casino, Casino,
geborn wirst du reich oder arm,
ja ich hab es mir verdient,
Ari produziert jetzt meine Beats,
mein Mikro war gestohlen denn ich liebe die Musik,
jeder meiner Lieder ein Indiz,

egal was wir verdienen akzeptiert werden wir nie,
Dewegen bleiben wir in unserm Team,
jeder weiß es besser aber ohne Garantie,
sie warten auf mich erst am ziel,

ayayayay,
es war nicht leicht, war nicht leicht, war nicht leicht hier im ghetto
ayayayay,
und werd ich reich, werd ich reich, wird es zeit für die Rettung,
ayayayay,
es war nicht leicht, war nicht leicht, war nicht leicht hier im ghetto
ayayayay,
und werd ich reich, werd ich reich, wird es zeit für die Rettung,

so leben wie Pacino, cino, cino, cino, cino,
auf risiko casino, sino, sino, sino, sino,
geborener bandied, dido, dido, dido, dido,
denn wir jagen die mio, mio, mio, mio, mio,
leben ist wie Casino, Casino,
keiner gibt dir eine wahl,
leben ist wie Casino, Casino,
geborn wirst du reich oder arm,Më Shumë Këngë Nga Nazmi Makreshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë