Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nazmi Makreshi - Facebook  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2020"

Këngë e albumit:

"Whisky Cola"

Komente

Asnjë Koment

22/08/2016

2016-08-22T11:46:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Facebook" kënduar nga Nazmi Makreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sara Papraniku - Facebook

Kam nje shoqe e quajne Shpresa,
ne fejsbuk ka dy adresa,
shkruan vjersha e poezi,
i bej lajk une edhe ti.

Kam nje shok e quajne Genti,
per cdo dite me pershendeti,
eshte per lojra kompetent,
ti dergon dhe ne koment.

Fejsbukun e kemi fole,
shume sekrete i kemi ne,
me nje status apo check in,
e terheqim shoqerine.

Foton time e shperndaj,
e me pas une syte i laj,
me fejsbuk dita me nis,
ne fejsbuk behesh dhe mis.

Lajkun tend sapo e marr,
e shenoj un ne ditar,
mar nje lajk e nje koment,
ne fejsbuk ty te kam frend.

Armend Ademi & Donat Krasniqi - Facebook

Sa frienda i ki? Njo 2-3 mije x2
Sa frienda i ki? Hala nuk e di x2

Qerim pllumaxhija ku e paska shpin
Kem met gjet met paren ty hiq mos ta nin
Kur don me u bo kamarier frajer
1 koment Xhemiles shkruja meniher

Hajde te bojm pak muhabet
A po hyn n'facebook se sbohet kiamet?
Ooohhh... hoohhh
Se me fol s'po mlen me shoqe kur po vjen
E un po du diqka met kallxu
Ooohhh... hoohhh

Hajde mere naj tjeter poze
Buzt e fryme jane bo si mpuse
Hajde shkruje veq 1 koment
Moj Xhemile na i more ment

Sa frienda i ki? Njo 2-3 mije x2
Sa frienda i ki? Hala nuk e di x2

Qerim pllumaxhija ku e paska shpin
Kem met gjet met paren ty hiq mos ta nin
Kur don me u bo kamarier frajer
1 koment Xhemiles shkruja meniher

Hajde te bojm pak muhabet
A po hyn n'facebook se sbohet kiamet?
Ooohhh... hoohhh
Se me fol s'po mlen me shoqe kur po vjen
E un po du diqka met kallxu
Ooohhh... hoohhh

Hajde mere naj tjeter poze
Buzt e fryme jane bo si mpuse
Hajde shkruje veq 1 koment
Moj Xhemile na i more ment

Vellezerit Lleshi - Facebook

qeshu qeshu moj rini fati bardh ka ardh per ty
pa shku larg e me lezet.
dashuri gjen ne
internet dikur vend nuk la pa pyt per me gjet te
dhanat per mbi per ket pun nuk duhet askush
se kompjuteri u bo shkuse
ne facebook hap nji adres cdo minut e ke 1 ftes
thoni vajza shum te du e ke fat po me more
mu ja ua hap zemeren gjat e gjan pa mendu
cfar mostre jan nuk e din perball kujt je plaka
thot jam vajz e re ,
na shkoj dita ne facebook
po harrojm me hanger buk kape 1 e lsho 1
tjetër sot ka mbet dashnia ne leter ,po me
jeten sbohet loj ne ket bot njerzit sjan njesoj .
veq nga njohja ball per ball lind dashnia si
kristal

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Nazmi Makreshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet