Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
ND Film Pro
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

ND Film Pro është video produksion i njohur. Music Videos , Film's , Ad Tv , 3D Animations , Designs.
Contact: +355 68 49 49 573

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet