Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nderim - A E Din (demo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2010

2010-06-15T22:03:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din (demo)" kënduar nga Nderim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nderim:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet