Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Nderim - Harrom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrom".
3. Video është e këngës "Harrom", por nuk këndohet nga Nderim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Nderim - Harrom (Feat. Nora)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/08/2010

2010-08-29T23:20:26+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harrom" kënduar nga Nderim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Alesio - Harrom

Dikur ti, erdhe ne zemren tem
E tani, po iken pa thën asnjë sen
Dikur t'thash, se ardhjet pa ftes kurr si kom dasht.
E si po m len, si me kon ky faji jem.

Ref
Hajde ani tash, tregom ti ca ke dasht
Ca ke dasht
Kush ka dhon ma shume, po ti nuk je si une
S'je si une ( Noo)
Jo nuk po kallxoj me lot une po jetoj
Me ver une do ta pi, kët helm per dashni
Per dashnin tone.

2
Se pa ty s'koka njelloj
Me ver une do t'harroj
E mallin do shtoj
Pa ty s'po nihem mire, kjo koka e veshtir (uuuhuoo)
Nga pak un do t'harroj, se di a do t harroj (uuuu)
Spo di si ta kaloj, kam frike tash ta besoj (uuhoo)
Ref
Hajde ani tash, tregom ti ca ke dasht
Ca ke dasht
Kush ka dhon ma shume, po ti nuk je si une
S'je si une ( Noo)
Jo nuk po kallxoj me lot une po jetoj
Me ver une do ta pi, kët helm per dashni
Per dashnin tone.
Bridge.
Diten qe ike shpirtin ma fike, s'jena mo
Diten qe shkove mua m'lendove s kthehna mo.
Ref

Donjeta Morina - Harrom

REF.:
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Po jo nuk mundem ma
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Mo syt s'ke me mi pa

Po te jesh i fundit ne bote
Jo skam me kohe per lot
Do te mbahm si e fort

Edhe nese s'te harroj
edhe nese se kaloj
Me kurr nuk do te kerkoj
Edhe nese s'te harroj
edhe nese se kaloj
Me kurr nuk do te kerkoj

REF.:
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Po jo nuk mundem ma
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Mo syt s'ke me mi pa

Do mesohem te jetoj vet
Sa do e veshtire te jete
E shkuar ke me mbet

Edhe nese s'te harroj
edhe nese se kaloj
Me kurr nuk do te kerkoj
Edhe nese s'te harroj
edhe nese se kaloj
Me kurr nuk do te kerkoj

REF.:
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Po jo nuk mundem ma
S'ka prej teje dashni s'ka
Mas teje shume kam ba
Mo syt s'ke me mi pa

Yll Limani - Harrom

Nuk i meritoj lot e tu
Nuk e meritoj me t mungu
Sa shum t'kom lendu (2x)

Nuk e meritoj me ma fal
Nuk e meritoj gjith me ma fal
Sa shum t'kom lendu...

E sun pe thom un lamtumiren
Sun pe thom se komt po m dridhen, para teje
un gjithmon jom kon i dobt
E sun pe thom un lamtumiren
Veç muj me ta uru ma t miren
E po lutna zotit ti ka numru lot

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

Ti meriton lule qdo mengjes
Me t'puth kur nuk e pret
Me t'ngu kur flet, e veç dashni me t'jep
1 milion arsye ti kom dhon
1 milion arsye per mem lon,
e ti prap ke nejt
Ti ke nejt se em ke dasht,
ti je kthy se ke besu
qe un n'zemer muj me t'pas
e muj me t'dasht njejt si ti mu
E un kurr skam me ndryshu
Koha nuk ka mem sheru
Ma mir t'bjen me shku ma mir jeto pa mu

[REF. 2x:]
Po t'lutna ma mir t'bjen me shku sa nuk o von
Ma mir njeki andrrat tua lej kujtimet mu harrom
Harroje krejt dashnin qe dikur un ta dhash
e nashta me naj jet tjeter mujna na dy me kon bashk

Harrom-mmm (8x)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Nderim:


Komente mbi këtë këngë