TEKSTESHQIP

Ndue Shytani & Fran Kodra
Djeg E Vra Për Bes Të Kelmendit
Lyrics

"Djeg E Vra Për Bes Të Kelmendit" është një këngë e re nga Ndue Shytani & Fran Kodra.
Dërgo i pari tekstin e këngës.
INFO
Melodia dhe teksti u krijua nga Fran Kodra, teksa autor i orkestrimit është Luan Dagistani. Ky krijim ka trokitur i kompletuar në dimensionin vizual edhe me një videoklip muzikor, për të cilin u përkujdes Studio Valbona. Videoklipi u publikua me datë 9 Korrik 2024.