A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nehat Istrefi - Paparazzi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2017

2017-11-11T10:00:02

Lyrics:

Nehat IstrefiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Paparazzi" sung by Nehat Istrefi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Nehat Istrefi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

KMC - Paparazzi

intro Lejton Sula :
per muzik mbani distancaaa
te rrethuar nga paparaca
po shikoni se ku jenaaa
aftesit per ju i kenaaa

vers 1 KMC :
bej magji me hitin tim , krejt clubin po e kall
futna mrena me shoqni , mush me femra krejt verdall
n'ritmin tim po cahet bassi , krejt tu qesh e tu kendu
KMC jam un moj zemer , ti don t'kercesh me mu
tu rrit stilin e rrymes , per t'kriju hitin e ri
KMC heyyyy , i vecant shum V.I.P
zonat krejt me mu , neper rrug po qarkullojm
dhe per ata qe se din , KMC po degjojn

rrefreni KMC :
hiti jon po zbulohet , per muzik mbani distanca
sapo dalim ne qytet , te rrethum nga paparaca
nuk po them se jena t'paret , po shikoni se ku jena
kualiteti krejt perfekt , aftesit per ju i kena

vers 2 Mc Loki :
se kur ja filloj un kenges , nuk e di kur tja mbaroj
nuk jam un i vetem , me KMC un tash po kendoj
sjam vetem ne ket loj , kam shok mbretin e rrepit
e boj zonin si ta du , nuk mendoj ti fus lek xhepi
kena krejt ca kundershtar , qe po thojn se ne nuk vlejm
ec kerkoni neper clube , me fansa plot na gjejn
fjalt e kota si degjoj , po per keng i pari jam
nuk habitem nga mashtrimet , po per kenge i pari jam

rrefreni KMC :
hiti jon po zbulohet , per muzik mbani distanca
sapo dalim ne qytet , te rrethum nga paparaca
nuk po them se jena t'paret , po shikoni se ku jena
kualiteti krejt perfekt , aftesit per ju i kena

outro KMC :
per muzik mbani distanca
te rrethum nga paparaca
po shikoni se ku jena
aftesit per ju i kena

Lady Gaga - Paparazzi

We are the crowd
We're co-coming out
Got my flash on, it's true
Need that picture of you

It's so magical
We'd be so fantastical

Leather and jeans
Garage glamorous
Not sure what it means
But this photo of us

It don't have a price
Ready for those flashing lights
'Cause you know that, baby, I

I'm your biggest fan
I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi

Baby, there's no other superstar
You know that I'll be
Papa-paparazzi

Promise I'll be kind
But I won't stop
Until that boy is mine

Baby, you'll be famous
down until you love me
Papa-paparazzi

I'll be your girl
Backstage at your show
Velvet ropes and guitars
Yeah, 'cause your my rockstar

In between the sets
Eyeliner and cigarettes

Shadow is burnt
Yellow dance in return
My lashes are dry
Purple teardrops I cry

It don't have a price
Loving you is cherry pie
'Cause you know that, baby, I

I'm your biggest fan
I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi

Baby, there's no other superstar
You know that I'll be
Papa-paparazzi

Promise I'll be kind
But I won't stop
Until that boy is mine

Baby, you'll be famous
Chase you down until you love me
Papa-paparazzi

(Real good)
We're dancin' in the studio
(Snap, snap)
To that shit on the radio

(Don't stop)
For anyone
We're plastic but
We'll still have fun

I'm your biggest fan
I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi

Baby, there's no other superstar
You know that I'll be
Papa-paparazzi

Promise I'll be kind
But I won't stop
Until that boy is mine

Baby, you'll be famous
Chase you down until you love me
Papa-paparazzi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018