Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Vec Nga Syri Yt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk me djeg rrufeja,
deti nuk me mbyt,
po kam frike o djale,
vec nga syri yt,
Vec nga syri yt, me vale e furtune,
po kam frike o djale,
aty mbytem une.

Jo, jo nuk me tremb rrufeja,
edhe hallet qe ka jeta,
po vec syri yt. (2 here)

Po vec syri yt,
plot me vezullime,
qe leshon shigjeta,
drejte ne zemren time.
Nuk me djegin zjarret,
zjarret e kesaj bote,
po kam frike o djale,
vec nga buza jote.

Jo, jo nuk me trembin zjarret,
por, me tremb vec buza jote,
aty digjem une. (2 here)

Jo, jo nuk me tremb rrufeja,
edhe hallet qe ka jeta,
po vec syri yt. (2 here)

Ky tekst u dërgua nga KetiPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0


Nertila Vreto - Vec Nga Syri Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Nga Syri Yt".
3. Video është e këngës "Vec Nga Syri Yt", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.