A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

O Trima O Luftetar

O Ju Trima o Ju Luftetar
Me gjakun tuaj ne sod
Jemi te lirë
Me gjakun tuaj ne sod
Ushqehemi
Me gjakun tuaj ne sod
Rritemi
O Trima O Luftetar
duam shum te kemi edhe disa
Trima si Ju ...

- poezi nga Nesarta Aliu


- Poezia u dërgua nga Nessa Nessa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019