A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Newporn

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Newporn është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Viagra dhe Singullar krijuan një grup të quajtur New Porn me repin e tyre ndryshe nga të gjithë reperët shqipëtarë, po arritin sukses të lartë në showbizin Kosovar. Bashkpunimet e sukseshme të tyre si p.sh me Rrezarta shkurta-n dhe Lyrical Son bënë që ata të bëjnë famë në Kosovë. Më datë 9 Prill 2009, Newporn publikojnë videoklipin "Merlin Porno". Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 27 Qershor 2010, Newporn publikojnë videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Babastars

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

A.D.X

Misterioz

Master Bass

Kamikaza-T

Eki-Nox

G-Gold Army

ETB 57

2 Perqind

E'7

Rikthimi


Tags: Newporn, New Porn, Viagra, Singullar Kodoshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019