Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Niil-B - Po Nena Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Nena Jem".
3. Video është e këngës "Po Nena Jem", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niil-B - Po Nena Jem  (Feat. Don-l & Fresh)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fresh

28/05/2008

2008-05-28T18:04:47+00:00NiiL-B
- nata e fundit sonte po kalon //
- kujtimet jo nuk shuhen //
- ditet kaluan por nuk i harron //
- fletoret mo nuk shkruhen //

- vitet shkuan e mbrapa mo nuk kthehen //
- lotin skam forc ta mbaj //
- stakohemi mo ne klasen e as nuk dehem //
- arsyja pse un qaj //

- veten sun e permbaj .. po edhe ktu ka mas //
- n syt e tu e shoh shkollen edhe dashnin per klas //
- ti shoqe zgatma doren mo n'bank nuk ke mem pas //
- nuk ka mo mungesa n ditar e as shkrime n drras //

- n oborr nuk ke me nejt nuk shkojm mo n'drejtori //
- ska avantur t shejt .. si 14qi n shipni //
- andrra sonte mbaron .. mungesen tasht pe ni //
- jet e re fillon .. e kujdestar mo nuk ki //

Ref x1

- SONTE .. nata fundit shpejt po shkon //
- kejt gotat nalt
- qdo maturant ne ta feston //
- kejt gotat nalt
- kjo nat e bukur po mbaron //
- pi mos u nal
- se ky kujtim me kurr sfillon
- pi mos u nal

Fresh-P
- as 1 dit nuk harrohet .. spo muj me besu //
- edhe n onderr um kujtohen senet qe i kem kalu //
- shkoj shum shpejt .. gjimnazi nuk harrohet //
- kjo koka kon 1 pjes e jetes qe shpejt kalohet //

- nuk mo n klas me nejt .. e as gjumin me vazhdu //
- nuk ka mo 1sha t drejt .. as tut mu perjashtu //
- nuk ka mu sill te shkolla .. as kafe mo me pi //
- mo nuk dhezim cigare .. mas msimi me shoqni //

- kshtu qe sonte kejt me pi .. nata fundit po na shkon //
- kejt gotat nalt .. edhe pse loti ju tradhton //
- ti maje veten apet fundi osht i fshtir //
- sonte fjala ma e keqe osht .. lamtumir // //

- pershendetmi mes veti .. se shkolla kshtu e ka //
- 3 vjet mu kon bashk .. e n fund prap mu nda //
- pershendetnu mes veti .. sikur moter e vlla //
- a thu a rrim mo kejt .. naj her a kem mu pa //

Ref
- SONTE .. nata fundit shpejt po shkon //
- kejt gotat nalt
- qdo maturant ne ta feston //
- kejt gotat nalt
- kjo nat e bukur po mbaron //
- pi mos u nal
- se ky kujtim me kurr sfillon
- pi mos u nal .............Traxx


Ky tekst u dërgua nga  blerina
Më Shumë Këngë Nga Niil-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet