Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niki - Get Low

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Low".
3. Video është e këngës "Get Low", por nuk këndohet nga Niki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niki - Get Low  (Feat. Realist)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

07/03/2009

2009-03-07T10:03:27+00:00realisti
kam nevoje te te kem me prane
keshtuqe ti afrohu ktej
mos e mbaj koken menjane
un e di qe ty tpelqej
prap se pranon
se gjej dot arsyen
qe nga ty me largon
pys per shume sene
prap sjep pergjigje
se di se ca e bo
por jeta i ka kto ligje
me thu qe jam shum larg
sti plotsoj do kritere
prit te kaloje dimri
ndoshta behet nje dite vere
dita-diten e kalon
java-javen e pason
muaji-muajin perqafon
realisti hala shpreson

prap je ti prap je vet
jeta eshte e poshter duhet pranu ky realitet
nuk jom perfekt por besoj shume tek vedi
pa mu shum po vun a po e shef se cte gjeti
me mu enderron e shpreson per gjithcka
gjithmone me nje mendje se shpejt kena me u pa
......................
un e di qe ti e di
kur te afrohem krejt ju ndi
realisti tash ka hi shpejt po dalin dy a tri
Niki ti afrohu ktej zemer mos u tut
kerkush smund t´preki un i djeg si barut.....
shqipet e mia krejt i kam mas veti
un jam ilaci qe dhimbjen ty ta heki
a ban me u kallxu ktyne emrin tim
normal Realist as nuk e vej ndyshim
kjo eshte veper e shkrujtme ne leter
Niki-Realisti ma mir se cdo kush tjeter
shifi tjert si shikojn prej inatit xhelozojne
konkurencen e shikojne e nuk munden tme ndalojne
ti nuk ekziston e po thu se je kampion
muziken nuk ta ngjojn e kur as ftyren sta shikojne

Niki

get low get sow
ate dite kur te pashe un ia bona woooooow
tik-tak zemra mboni tik-tak
mu desh nje shikim tmu fiksoje tak-fak
ti e di qe te kam merak dhe me rri mendja te ty
po tmos ishe ti cka do boja un pa ty
leviz mbi dhe mos fol ta djegim ket nate te dalim pa kontroll........


Ky tekst u dërgua nga Andia
Më Shumë Këngë Nga Niki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet