TEKSTESHQIP

Nikinjoo
Bojna Qef
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bojna Qef" kënduar nga Nikinjoo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Shtator 2016, Nikinjoo publikon videoklipin "Bojna Qef".