TEKSTESHQIP

Nikinjoo
U Ktheva
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Ktheva" kënduar nga Nikinjoo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Mars 2016, Nikinjoo publikon videoklipin "U Ktheva".