TEKSTESHQIP

Nikoleta Mulliri
Hënë Moj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hënë Moj" kënduar nga Nikoleta Mulliri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse materiali muzikor është finalizuar i përpunuar shumë bukur edhe me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit është përkujdesur Cinefocus GT. Ky videoklip u publikua më 25 Maj 2022. Për komponimin dhe për arranzhimin u kujdes Landi Korra, teksa kënga është një krijim me tekst nga vetë këngëtarja.