Nimi Bytyqi
Nimi Bytyqi
Nimi Bytyqi
  • Emri i Vërtetë:
  • Ngadhnjim Bytyqi:
  • Vendlindja:
  • Frankfurt Gjermani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Nimi Bytyqi është këngëtar. Më datë 30 Shtator 2022, Nimi Bytyqi publikon videoklipin "Boll Me Rrena". Teksti i këngës u përgatit nga Rilind Alimani, teksa për arranzhimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 16 Mars 2023, Nimi Bytyqi publikon videoklipin "A Je Singell".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0