Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nina Beqiri - A Ka Me Arsye Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A ka me arsye tet shikoj ne sy
A gjen dot arsye qe te jem me ty

Zemra qe lendohen lendohen cdo dite
Qe ti tme lendoje se kam prit

Ref…
Mos thuaj me fal
Jo ska vend per fjale
Une vete do tia dal
Dhe pse te desha ty

Mos thuaj me fale
Qe sot jemi te ndare
Gabim ne dashuri
Do mbetesh ti do mbetesh ti

A ka me arsye per ne te dy
Kjo zemer e thyer jo sesht me me ty

Ndjenja e mberthyer jo ska fryme
Te kerkoi ty se kerkonte ndihme

Ref…
Mos thuaj me fal
Jo ska vend per fjale
Une vete do tia dal
Dhe pse te desha ty

Mos thuaj me fale
Qe sot jemi te ndare
Gabim ne dashuri
Do mbetesh ti do mbetesh ti


Ky tekst u dërgua nga  benininaNina Beqiri
Publikimi: 01/08/2012
Festivali: Top Fest 9


Nina Beqiri - A Ka Me Arsye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Me Arsye".
3. Video është e këngës "A Ka Me Arsye", por nuk këndohet nga Nina Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0