Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nita Bahtiri - Nje Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Nje Shpirt.

Ti nuk je,ndihem vetem
permbi xham,muzgu mbreteron
zemer bosh..

Lart ne qiell,yjet treten
nuk ka hene,asgje se thyen dot
vetmine pa ty..

Shoh vija rruges te bardha
larg ato shkojne,asgje jo si pengon..
do te doja te une te ndalonin

Ref 2x
Eja me zgjo
si diell ne zemren time me ngroh
te ndjej se po jetoj,te jem vec me ty
dhe kurre te mos leshoj
jo,jo,jo..

Kur mungon,koha ndalet
jo asgje,rreth meje nuk jeton
nuk jeton...

Kur yjet nates i mungojne
shoh syte e tu qe vezullojne
je ti,ai...
sa here qe endrra larg me con
nje mrekulli me ty shijoj
te ndjej kaq prane jemi nje shpirt
te dy..

Ref 1x
Nita Bahtiri
Publikimi: 26/05/2012
Festivali: Top Fest 9


Nita Bahtiri - Nje Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Shpirt".
3. Video është e këngës "Nje Shpirt", por nuk këndohet nga Nita Bahtiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0