Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti-G - Te Ndjej (Feat. Blitz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rap:1 - NiTi-G

I hapi syt e zgjohna ende zanin ton e ndij
Me dashni jom ndy e ndjej honey ni largsi
Osht hera par per mu qe diqka mka ndryshu
Sjon fjal qe i thom sjon fjal qe i thu

Jan si dhimbje e leht po nkuptimin e mir
Vrazhdsia mu ka tret jom ndryshimin e ri
Ti je ajo qe mka bo me nuhat dashnin
Ti je ajo qe per to e kom tha edhe vetmin

Shum lule kan qel krejt e kan aromen tone
Ska thurje me ngel tkom dashni pa behone
Me ty kurr skom hidhrim me ty jeta ka kuptim
Syt e tu kan shkelqim nostalgji pa mbarim

Qdo dit tpres me ngurim fjalt live me ti shpreh
Met pas ngat syve tmi qdo sekond kom me njeh
Premtimet qe ti kom dhon pa i plotsu un si lo
Nese menon dashnia osht gabim osht gabimi ma i mir qe e kom bo

Ref:1x - BliTz

Veq ty zemer te ndjej Besom tjerat si vrej
Sa her qe nty mendoj Veten ma tfort e gjej
Dhe nese ti dyshon mendon qe pot genjej
Jo zemer kurr st'harroj Se emrin ton e kom un shej

Rap:2 - NiTi-G

Si ni ritem i hip hopit jan rrahjet nzemren tem
Sa i perket topit te globit e gjeta femren me ven
Ty tkom frym e tkom er per tjera ska me pas ren
Ty tkom rrym e tkom nder krenari e zemres tem

Ni qels i vetem qe ma hap drynin mrena
Jom ngels nsyt e tu tu ma shtu ymrin brenda
Flm di mi thon edhe zotit qe tka dhon
Qe e ka lon me kohen bashk na dy mu kon

Kto nota qe i luj jan si uj i dashnis
Ska mes nesh fjal tkota jem bekim i perendis
Dashuria veq ka nis du me kris gota trakis
For you i'll do anything i would sit on my knees

Veq diqka jom pendu qe stkom njoftu ma para
Koha mkthehej gjeth mbas tash jom kthy nga e mbara
Se ni lule ma tbukur edhe bleta e ngacmon
Veq kur e kerkon perjetsisht nuk e ndrron 'Eyy'

Ref:1x - BliTz

Veq ty zemer te ndjej Besom tjerat si vrej
Sa her qe nty mendoj Veten ma tfort e gjej
Dhe nese ti dyshon mendon qe pot genjej
Jo zemer kurr st'harroj Se emrin ton e kom un shej

Ref:1x - NiTi-G

Veq ty zemer te ndjej Besom tjerat si vrej
Sa her qe nty mendoj Veten ma tfort e gjej
Dhe nese ti dyshon mendon qe pot genjej
Jo zemer kurr st'harroj Se emrin ton e kom un shejNuk kemi video për këtë këngë.


Niti-G
Publikimi: 01/08/2012


Niti-G - Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Te Ndjej", por nuk këndohet nga Niti-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Niti-G:


Komente 0