Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nijazi Bytyqi & Lunjasët - Oh Me Sa Zjarr Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dashurinë ndaj teje që kam
nuk më le që të largohem
dhe kështu pranë teje kur jam
dua të vdes dhe të shqetsohem
Haj haj haj
Haj haj haj

Sa fjal të ëmbla ti mi thoshe
Kur përgdhelshim ne dy
dhe me sytë e tu të bukur
Më banë mos të dal nga ti
Haj haj haj
Haj haj haj

Oh më sa zjarr që të dua
Aq sa smundem të them
Vetem për ty zemra më rreh
Pranë teje dua të jem
I vështir është durimi
Ndërsa keq është kur vuan
Kur e din se dëshprimi
Flaken e zemrës ta shuan ta shuan (2x)


Ky tekst u dërgua nga Braina

Nijazi Bytyqi & Lunjasët - Oh Me Sa Zjarr Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Me Sa Zjarr Të Dua".
3. Video është e këngës "Oh Me Sa Zjarr Të Dua", por nuk këndohet nga Nijazi Bytyqi & Lunjasët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nijazi Bytyqi:


Komente 0