Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nk - 9 Vite  (Feat. Ary-style)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/07/2012

2012-07-12T18:46:57+00:00Jo 9 vite nuk jon pak
shum emocioni i zjarrt
shoqerin e kishim bere
dhe tash duhet te lene

Ref:

Jo 9 vite nuk jon pak
shum emocioni i zjarrt
shoqerin e kishim bere
dhe tash duhet te lene

9 vite me shoqni
perjetime pa kufi
shum problemet i kem bo
bile as nuk na kan ni
jena kon per njoni-tjetrin
qysh e dojke veni
qysh spo mundem me u nda
tkallxon tash vet refreni
u ndam e u perlam
njoni-tjetrin e kan sha
boll pa kalu mir ora
i ke bo bashk be vlla
jena kon bukur shum
sa jem kon sdi as vet
e kishim ni shoqni
qe s´harrohet kurr per jet
spo muj me ja nis
me i permen e me i cek
po mfalni havera
sdo tju harroj kurr per jet
kjo keng dot kujtohet
edhe shum breza mas
e mir e din te ton
qe si na s´ka pas yeahhh
ref:

Jo 9 vite nuk jon pak
shum emocioni zjarrt
shoqerin e kishim bere
dhe tash duhet te lene

Yeahhh Vera 9 years
mith much filings yeahhh
i may jiss jiss for friends
Mr.rusi production yeahh
N-kay Ary-style
ah-ha

Kishte raste kur shoqnia
ten behej si vllaznia
dhe permes un di mes tyre
tu i zgjedh probleme tmija
andaj nuk harrohen
dhe gjithmon dot kujtohet
sikur ishim bashk
kurr me sdo te behem
ref:

Jo 9 vite nuk jon pak
shum emocioni i zjarrt
shoqerin e kishim bere
dhe tash duhet te lene

Mr.rusi production


Ky tekst u dërgua nga  lonyy
Më Shumë Këngë Nga Nk:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet