Më mbaj mend (për 1 muaj)


No More - Rruga Pa Kthim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga Pa Kthim".
3. Video është e këngës "Rruga Pa Kthim", por nuk këndohet nga No More.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

No More - Rruga Pa Kthim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

20/01/2009

2009-01-20T12:02:03+00:00Më mban të mbyllur në veten time
Si një I humbur larg dashurisë
Por që lëndon të gjithë të tjerët
Me ndjenjën e kënaqësisë

As koha se ndal dhimbjen time
Brenda shpirtit që trretet dhe që shuhet
Kërkoj shpëtimin e pamundshëm por
Është e kotë se qdo gjë largë po humbet

Shumë njerëz vetem emrin ta dëgjojnë
Dhe krejt vuajtjet I përmbyllin me një fjalë
Vetem ata që terrin tend e provojnë
Zvarriten dhe kërkojnë të ëmblen vdekje

Dua të vdes si njeri I vërtetë
Sdua të jem mallkimi I njerëzve tjerë

Po kërkoj një puthje Por buzët më janë tharë
Mundohem të qaj por lotë në sy nuk kam
Jam i etur per hakmarrje por shpirtin nuk e kam të zi
E gjithë kjo ndodhi per nje natë kënaqësi
Vetem vuajtja dhe tmerri Brenda vetes sime
Më kanë mbetur nga jeta dhe asgjë tjetër s’kam

Asgjë më nuk kam
Asjgë
Asgjë
Unë nuk mundem më të jem
Unë nuk mundem më të jem
Jo nuk mundem më të jem
Ashtu siq kam qenë

Krejt kjo asht nje rrug pa kthim
Krejt kjo asht nje rrug pa kthim
asht nje rrug pa kthim

Dua të vdes si njeri I vërtetë
Sdua të jem mallkimi I njerëzve tjerë


Ky tekst u dërgua nga Slipkametal
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet