A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shqipërinë

Shqiperia

E dashur Shqipëri
Ja dhe nje porosi
Te fala nga mergimtaret
Lot e ndjers margaritaret
Ti dhe ne jemi larg mergimit
Shtruam sofren e bashkimit
Dhe un në diten e vertet
Rrofsh moj Shqiperi per jet.

- poezi nga Nonche1234


- Poezia u dërgua nga nonche1234 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1  • Më shumë nga Nonche1234:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019