Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnore - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tregom se sa mke dasht
Tregom se sa mke dasht
Tregom pse sjem mo bashk
Un ty tkom dashte

Jom munu met harru
Po spo muj mu largu
Ti se din qka kom bo per met majt edhe sa un kom kajt per gjdo fjal qe mke than

I‘ve been fighting for you way too long
Now u see that i‘m moving on
Edhe sa jom munu met harru po mendimet e mija kur skan ndryshu

Feels like I‘m losing a game
Cause i cant make you stay
But i know u want me
Cause i know you cause i know you

Tregom se sa mke dasht
Tregom se sa mke dasht
Tregom pse sjem mo bashk
Un ty tkom dashte
Tregom se sa mke dasht
Tregom se sa mke dasht
Tregom pse sjem mo bashk
Un ty tkom dashte

Me mujt kohen kthy
Kur stkisha fol ty
Sdu met lon mo ngat
e me afru nuk ja vlen
Kur dashni mo nuk kem
Ki mem lyp dit e nat

Sa shum malli merr
Per pak dashni
Qe ma ke dhan
E ty hala sta nin jo hala sta nin
Qe vet mke lan


Ky tekst u dërgua nga Adelina

Arbnore - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Arbnore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0