Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

North Crew - We're Back  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/05/2013

2013-05-23T12:00:08+00:00qa po bon ti
une po du me kcy hip HOOP!
e ti veq po han lollipoop..

Ref:

Were Back, because we looove!¨
Were Back because i just knoooww
Were Back dont ask anymoorree..
Were Back, Were BACKK!

....................
....................


Ky tekst u dërgua nga Lollipopgirlzzzz
Më Shumë Këngë Nga North Crew:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet