TEKSTESHQIP

Nysret Hyseni
Veshtir Ne Gurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veshtir Ne Gurbet" kënduar nga Nysret Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.