Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Ti Na Mungon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vitet kalojne, kjo dite assesi
Kujtime trazon
Rruget e mbushura, plot dhembshuri
Se ti na mungon

O bote rinore…me koken mbi re
Mos u rrembe, nga endrrat pa fre
Pse kaq nxitim
Ne rruget pa kthim
Qe sjellin pikellim

Ajo kenaqesi, mbi pasion hypur
Sa qe fatale
U nda Pranvera, ashtu papritur
Si nje petale

O bote rinore…me koken mbi re
Mos u rrembe, nga endrrat pa fre
Pse kaq nxitim
Ne rruget pa kthim
Qe sjellin pikellim
Objective
Publikimi: 21/06/2014


Objective - Ti Na Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Na Mungon".
3. Video është e këngës "Ti Na Mungon", por nuk këndohet nga Objective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente 0