Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oki - Femer Sekrete (Feat. Bxo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Attention attention,
looking for a girl
who stop my heart!

Me duhesh shum,me duhesh ti
eja shpeto nje dashuri
vetem ty te dua sonte un
vetem ti me len mua pa gjum

A e din se çka po don
a e din se çka kerkon
a e din se shum gabon
jo jo kshtu nuk bon!

Oki

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet e tua?

Un te dua,shum te dua
syt e tua,me shikojn mua
un te dua,shum te dua
buzet e tua jan veç per mua!

Vajz me trego ti ku je tani
te vi te shpetoj nje dashuri?
ahh sa te dua un,
vetem nje Zot e di,vash
a thua bej mekat?

Eja te shfaqim luften e botes
edhe ta thejm kristalin e tokes
a do te duash
vetem ne sy te me shikosh?
dhe tme thesh po!

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet ?

Ahh xhan,
per ti mundem duart ti fus ne zjarr,
Xhan,merma jeten se pa ty
nuk e du...

Vetem ty,te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash mos luaj me mua tash,
ty te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash,
mos luaj me mua tash...

bXo

Vetem ty,te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash mos luaj me mua tash,
ty te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash,
mos luaj me mua tash...!

Oki

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet e tua?

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje.....

Nuk mundem tjeter t'dashuroj,
se pa ty un zemer kot jetoj,
nuk mundem tjeter t'dashuroj,
se pa ty un ma mir mos t'jetoj...

hey loçk
sdua ta them ne sy
por vetem te tegoj nje sekret
buzet e tua!


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Oki
Publikimi: 02/04/2008
Festivali: Top Fest 5


Oki - Femer Sekrete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer Sekrete".
3. Video është e këngës "Femer Sekrete", por nuk këndohet nga Oki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oki:


Komente 0