Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oki - Kolekcionere Zemrash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Asnjeher se kam pritur se do te vjen kjo dit
Ti u largove m'harove dhe m'trondite ne shpirt
Vendet ku ne dilnim
Tash mzavendson nje tjeter djal
Aj vend m'takon mua vec Zoti eshte deshmitar

Netet i kaloj un n'vetmi
Me shoqeron kujtimi dhe lotet qe derdh per ty
Netet i kaloj un pa ty
Me mir un te vdes se sa tjetoj n'vetmi
Perse??

REF:
Pse valle un po qaj
Kur aspak nuk kam faj
Ti ma shkatrove shpirtin mua ti ti ti
Nuk do ta haroj kur
Ate qe ma bere mu
Kolekcionere zemrash je ti ti ti
O baby ti ti ti

Sot un duhet tet urrej
Por ndjenja prap te kerkon
Me shpirt mundohem tet haroj
Se per ne gjithçka mbaroj
Tash kam veshtirsi shum pa kufi por un e di
Do te vrasin gjith kto gjera
E dot kthehesh perseri

Netet i kaloj un n'vetmi
Me shoqeron kujtimi dhe lotet qe derdh per ty
Netet i kaloj un pa ty
Me mir un te vdes se sa tjetoj n'vetmi
Perse??

REF:
Pse valle un po qaj
Kur aspak nuk kam faj
Ti ma shkatrove shpirtin mua ti ti ti
Nuk do ta harroj kur
Ate qe ma bere mu
Kolekcionere zemrash je!(3x)

Edi nje dit ti do pendohesh
Por pendimin un do ta refuzoj
Jeta ka nje shans kuptohet
Por shansen e jetes ti nga dora e leshove...

Ky tekst u dërgua nga 8ovarjaPublikimi: 10/07/2008


Oki - Kolekcionere Zemrash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolekcionere Zemrash".
3. Video është e këngës "Kolekcionere Zemrash", por nuk këndohet nga Oki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oki:


Komente 0