Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Omey - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Omey.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Omey - Me Ty  (Feat. Ido)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/12/2012

2012-12-16T17:03:44+00:00Ido :
`naj her kemi thon // qe neve kush sna ndan
`najher kemi thon // qe paska drit edhe han
`po kur se kemi lon // njoni tjetrin me 1 an
`kur semi kan tndam // kejt bashk i bom

`jemi kon qe kejt njerzt // na kan mor lakmi
`u kon dita ma e mir // kur tdashurova ty
`kur tputha ty nsy // ndjeva diqka per ty
`ethash un me vetin // aka si na 2

`me ty jom i gzushem // shum sinqert jam me vetin
`me ty kaloj kejt // edhe pushimet e detit
`pa ty kurgjo nuk preki // kur stkom ty ngat veti
`kejt i boj me tyy // avec pa ty sjom i njejti

`tdu se qysh tkom thon // ska kush qe na ndan
`dashnija si e jonaa // smunet kush qe e bon
`e lom me 1 an ato // kujtimet e kqijaa
`linda ni dashnii // qe kur sprishet lumturia

omeY :
`qysh menoj o ka bohet // kom kriju jeten tem
`me kejt pun tmir // per kurgjo keq sum bje men
`faleminderit zott // qe ke nda diqka per mu
`qe smuj me ta kthy // as me qka me ta pagu

`sdi sa mkan kuptuu // sdi sa keq menojn per mu
`sdi sa njerz mu kan gju // tkqija mu me mpru
`sjom derzu as 1 her // perballoj gjdo merzi
`vec kur o puna per ty // lindi prap si pin fmi

`ndjenja jeme njet // pershkrun jeten tane
`jeta jote osht // pas`qyr e ksaj fjale
`qe tdu me gjith zemer // qe gjithqka boj per ty
`pa ty sisha kon qetu // qeto qe du me e mri

`mjep motiv njet // per gjdo sen me jetu
`athu a munesh...... // edhe ti pa mu
`na 2 jem kriju // njoni tjetrin mos me haru
`edhe larg mu kon // zemrat kan mu afruu


Ky tekst u dërgua nga Arijan
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet