A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

One Direction - One Way Or Another


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/02/2013

2013-02-20T23:55:26

One way or another I'm gonna find ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha
One way or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha

One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One day, maybe next week
I'm gonna meetcha, I'm gonna meetcha, I'll meetcha

I will drive past your house
And if the lights are all down
I'll see who's around

Lets go, one way or another I'm gonna find ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha
One way or another I'm gonna win ya
I'll getcha, I'll getcha

One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna metcha metcha metcha metcha
One day, maybe next week
I'm gonna metcha, I'll metcha

And if the lights are all out
I'll follow your bus downtown
See who's hanging out

One, two, three, four

Na na na na na na na na na
Na na na na na na na na na

I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
Yeah teenage kicks right through the night, c'mon

I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
Yeah teenage kicks right through the night

One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna metcha metcha metcha metcha
One way or another I'm gonna win ya
I`m gonna getcha getcha getcha getcha

One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna metcha metcha metcha metcha
One way or another I'm gonna win ya
I`m gonna getcha getcha getcha getcha

One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One day or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha

One way or another

Read more: One Direction - One Way Or Another Lyrics | MetroLyrics


Lyrics submited by Seya
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019