Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Kurushi - Me Syte E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ME SYTE E MI PASHE PARAJSEN KUR ISHA ME TY
TE NDJEVA PRANE DHE MENDOJA UN CDO SEKOND PER TY...
ME SYTE E MI,NE SYTE E TU,KUPTOVA VARGJET QE POETET SHKRUAN PER NE...
KISHA SHKELQIMIN E NJE ENDRRE,NJE ENDRREEEE...

REF;SA SHUME DRITE QE SHIKONIN SYTE E MI...
NE PASQYRE TI ME PLOTESON TI ME MBAN GJALLE...
DHE TANI IMAGJINOJ ME NOSTALGJI...
UN PO KERKOJ SHKELQIMIN E SYVE TE MI...

HUMBA GJITHCKA DHE FITOVA SOT NJE VERBERI...
ASKUSH NUK MUND T'ME NGUSHELLOJE,NDOSHTA AS ME TI...
DITA ME DUKET SHUM E ERRET DHE NATEN SE MBAJ MEND...
KUDO QE SHKOJ SHOH NJE TERR QE FRYMEN PO MA MERR..

HUMBA GJITHCKA,HUMBA GJITHCKA,HUMBA GJITHCKA,HUMBA GJITHCKA ,HUMBA GJITHCKA HUMBA GJITHCKA, HUMBA GJITHCKAAAA....

REF;_____________


Ky tekst u dërgua nga EriosOrhan Kurushi
Publikimi: 24/06/2012
Festivali: Top Fest 9


Orhan Kurushi - Me Syte E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Syte E Mi".
3. Video është e këngës "Me Syte E Mi", por nuk këndohet nga Orhan Kurushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0