Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ori Bici - Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndal".
3. Video është e këngës "Ndal", por nuk këndohet nga Ori Bici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ori Bici - Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00ndal
jo nuk mundem te fal
kohen qe kaloj
zemren qe spushoj
ho wo
ti ndal
pa ty nuk mundem
e ndej se po zhduken
pa te thon dy fjal
ho wo
ti ndal
por fjala mbetet
si loti qe tretet
fillikaf pa ty jom
hoowowo

refreni:(2x)

dua per ket dhe
ty te qendroj pran
ta fshij lot ne sy te tua
sa her se ti qan
te them te dua
gjdo sekond gjdo moment
te prek buzet e tua
se akom len pa men

ndal
jo nuk mundem te fal
kohen qe kaloj
zemren qe spushoj
ho wo
ti ndal
pa ty nuk mundem
e ndej se po zhduken
pa te thon dy fjal
ho wo
ti ndal
por fjala mbetet
si loti qe tretet
fillikaf pa ty jom
hoowowo

refreni:(2x)

dua per ket dhe
ty te qendroj pran
ta fshij lot ne sy te tua
sa her se ti qan
te them te dua
gjdo sekond gjdo moment
te prek buzet e tua
se akom len pa men

ndal
jo nuk mundem te fal
kohen qe kaloj
zemren qe spushoj
ti ndal


Ky tekst u dërgua nga F & F
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet