Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orient Express - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Mosha e rinise, me e bukur se ajo
zbuluar ne erresira, ku gjithcka hesht
vec hesht, hesh vec hesht, vec hesht

Mos i ruaj lulet, per violinistet funeber
e puthjen tende, per ftohtesi
mos e ndaj driten me thiken e bukur te nates
e kohen mos e humb, ajo sna pret ne

Ajo nuk me sheh, ajo nuk me degjon
ajo nuk me flet, ajo nuk egziston, jo me, jo me
ajo rri e ndrydhur ne boten e saj
ne erresire e vetme dhe vetem qan, dhe qan

(refreni)
Nuk do diellin, nuk do henen
nuk i do as yjet
nuk do eren, nuk do token
nuk e ndjen as boten
jo me, jo me.
Nuk do qiellin, nuk do mbremje
e nuk i do as njerezit
nuk do ngjyra, nuk do puthje
nuk me ndjen as mua
jo me, jo me

Ajo nuk me sheh, ajo nuk me degjon
ajo nuk me flet, ajo nuk egziston, jo me, jo me
ajo rri e ndrydhur ne boten e saj
ne erresire e vetme dhe vetem qan, dhe qan

(refreni)
Nuk do diellin, nuk do henen
nuk i do as yjet
nuk do eren, nuk do token
nuk e ndjen as boten
jo me, jo me.
Nuk do qiellin, nuk do mbremje
e nuk i do as njerezit
nuk do ngjyra, nuk do puthje
nuk me ndjen as mua
jo me, jo me

Ajo, ajo, ajo, ajo, ajo
ajo, ajo, ajo, ajo, ajo
ajo, ajo, ajo, ajo, ajo
Orient Express
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Orient Express - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Orient Express.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orient Express:


Komente 0