TEKSTESHQIP

Ori
Plagë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plagë" kënduar nga Ori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të anashkalohej asnjë detaj, ndaj materiali muzikor është përcjellë tek audienca i realizuar tejet mirë me klip muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e Blerim Salillari Films. Videoklipi u publikua më 25 Qershor 2023. Muzika dhe teksti është marrë përsipër nga Orjald Debinja, teksa këngën e punoi në studio Kooolt Music.