Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Ymeraj - Ti Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Une nuk kerkoj
Boten ta shijoj
Por te t’kem ty
Ty qe t’dashuroj

Ti me pelqen
Dhe veshja jote trend
Buzkuqi yt me deh
Me qmend

Ti mire me njeh
Por nuk e di
Se q’kam ne zemer une
Qfar ndjej per ty

Duhet ta them
Ta dish sa me par
Po digjem zemer
Po digjem zjarr

Refren:

Ti je ajo
Qe ne mua po jeton
Dhe ti je si diell
Qe kurr sperendon

Ti je si zjarr
Qe te me ngroh
Une ndjej mall
Dhe ti nuk e di qe vuaj une per ty


Ky tekst u dërgua nga JehonaOsman Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2007


Osman Ymeraj - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Osman Ymeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0