Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Mekat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

SKAM DESHIR TE DUA MA ASKEND
ASHTU SIQ TE DESHTA TY
JETA IME SESHT NJESOJ
PRAN MEJE SJE TI
DUA TBINDEM SE MKUJTON
NZEMREN TANDE A JETOJ

PO UN ENDE TE DASHUROJ
JEMI DASHT SI ASNJERI
EDHE PSE FATET NA NDAN
KEMI PAS 1-DASHURI
1-MEKAT ZEMRA E MBAN

ASNJEHER SMENDON SE SA LARG JE TI
1-GABIM TE MADH NE JET
PO E VUAJM SOT TE 2-DY
SA DO TDOJA VEQ NJE QAST
TISHIM BASHK NE PERSERI
DHE UN I TAKOJ DIKUJT
POR AJO NUK NGJAN ME TY
REF 2X
JEMI DASHT SI ASNJERI
EDHE PSE FATET NA NDAN
KEMI PAS 1-DASHURI
1-MEKAT ZEMRA E MBAN


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Osman Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2014


Osman Imeraj - Mekat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mekat".
3. Video është e këngës "Mekat", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0