Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Potpuri 1 (Gezuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oj dada sale oj dada selvi
Oj dada sale oj dada selvi
hajt mbushnaj gotat dado me raki
hajt mbushnaj gotat dado me raki

jalla as si mbushi moj zemer
jalla as si pi e
O nan e bab oj zemer un i kom haxhi
2x

Oj dada sale oj dada selvet
Oj dada sale oj dada selvet
Hajt mbushnaj gotat dado me sherbet
Hajt mbushnaj gotat dado me sherbet

Jalla as si mbushi moj zemer
Jalla as si pi e
O nan e bab oj zemer un i kom zotni
2x

Kur e lujm na shoten kur e lujm Rugoven
Nkam e qojm Kosoven e tan diasporen
2x

Kur e lujm na shoten kur e lujm qyqekun
Jalla knojm per juve jo sjao prishim qefin
2x


Osman Imeraj - Potpuri 1 (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0