TEKSTESHQIP

Osman Ymeraj
Ti Je Ajo
Lyrics

Une nuk kerkoj
Boten ta shijoj
Por te t’kem ty
Ty qe t’dashuroj

Ti me pelqen
Dhe veshja jote trend
Buzkuqi yt me deh
Me qmend

Ti mire me njeh
Por nuk e di
Se q’kam ne zemer une
Qfar ndjej per ty

Duhet ta them
Ta dish sa me par
Po digjem zemer
Po digjem zjarr

Refren:

Ti je ajo
Qe ne mua po jeton
Dhe ti je si diell
Qe kurr sperendon

Ti je si zjarr
Qe te me ngroh
Une ndjej mall
Dhe ti nuk e di qe vuaj une per ty

DËRGOI: