Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Murati (Papi) - Dashuria E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Tgjitha dhimbjet tkisha mujt mej duru mej duru
por kjo plag dhem aq shum sa skam forc me duru
pa i mbush as 20 vejt smundje trand mka ranu
shum i ri rash ndashni shum i ri jam tradhtu

ref.x2
moj dashnia jem e par te kam rujt si syt ne ball krejt rinia mshkoj me ty e ne fund mke lon nvetmi

ajo nat s harrohet leht kur mke thon drejt ne sy
lamtumir me vjen keq neser mo sjam me ty
ndarja ishte shum e rond aj moment mka shkatrru me ke lon me lot nsy e nga un je largu

ref.x4
moj dashnia jem e par te kam rujt si syt ne ball krejt rinia mshkoj me ty e ne fund mke lon nvetmi 4


Ky tekst u dërgua nga nora

Perparim Murati (Papi) - Dashuria E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Pare".
3. Video është e këngës "Dashuria E Pare", por nuk këndohet nga Perparim Murati (Papi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0